Tekzen Körfez Center’da

Türkiye’nin en büyük yapı marketlerinden Tekzen artık Körfez...

Adese Körfez Center’da

Türkiye’nin büyüyen alışveriş merkezi zinciri artık Körfez...

Tanıtım Filmimiz İçin TıklayınProje ve Çalışmalarımız

Seydanlar Yaşanacak Alanlar İnşa Ediyor

1993 yılında Almanya Kavun Gruppe ile ortak olarak kurulmuş Seydanlar, yurtdışında devlet bina inşaatları ve yapıları inşa ettikten sonra, Türkiye’de de ağırlıklı olarak Devlet taahhüdü projeler gerçekleştirmiştir. Daha sonra İstanbul, Aydın, Siirt gibi illerde özel inşaatlar yapan Seydanlar, 2007 yılında İzmit Derince 60 Evlerde Begonvil Konakları’nı inşa etmeye başlamış, 2008 yılında ise projeyi tamamlamıştır. Yine İzmit Yarımca’da Begonhill 1 ve Begonhill 2 ismiyle iki özel proje daha geliştirmiştir.

2010 yılı başında ise İzmit Körfez ilçesinde bir ilk olan Körfez Center AVM projesine başlamıştır. Bölgenin alışveriş kültürünü değiştirecek proje ile hem Körfez’de, hem de Körfez çevresinde alışveriş ihtiyacını karşılayacak merkez çok yakında bölgenin seçkin bir simgesine dönüşecek.

İnşaat Sektöründe Köklü Deneyim

Seydanlar’ ın kurucu ortaklarından KAVUN GRUPPE ( www.kavungruppe.de ), Almanyanın Münih ve Garmısh şehirlerinde Atlas adıyla anılan, altı adet otelin kurucusu olan tanınmış bir kuruluştur. Türkiye’de ise kadrosunda pekçok uzman ismi bir araya getiren Seydanlar, yapı-tasarım alanında tüm ihtiyaçlarınızı çözebilecek operasyonel kabiliyete ve tecrübeye sahiptir.